رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم در انتخابات به شعارهای پوپولیستی رای منفی دادند


13 خرداد, 1396 - 10:53 -- اداره کل روابط عمومی
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین:

مردم در انتخابات به شعارهای پوپولیستی رای منفی دادند

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت:مردم در انتخابات به شعارهای پوپولیستی و وعده سه برابر کردن یارانه ها رای منفی دادند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

دومین جلسه کمیسیون امنیت دانشجویی شورای تامین استان در سال 1396، با حضور روسای دانشگاه های استان و نمایندگان دستگاه های امنیتی و انتظامی در سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی استانداری قزوین برگزار گردید.
در این جلسه، فرامرز مرادی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر کمیسیون امنیت دانشجویی استان قزوین ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی و قبولی طاعات وعبادات در ماه میهمانی خداوند  ،فرارسیدن ایام سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) وگرامی داشت یاد ونام شهدای قیام 15 خرداد را تسلیت گفت.
وی با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: مشارکت غرور آغرین 73 درصدی در سطح کشور و 83 درصدی در استان قزوین بیانگر نقش چشمگیر مردم در نظام اسلامی و سعی و تلاش صادقانع و بی طرفانه معتمدین هیأت اجرایی، نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رأی در برگزاری انتخابات دارد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خاطرنشان کرد :مجریان برگزاری انتخابات خود مردم هستند و   پیروز نهایی انتخابات ، نظام جمهوری اسلامی است که با لبیک به مطالبه به حق مقام معظم رهبری با حضور حداکثری خود در پای صندوق های اخذ رأی، وجهه مردمسالاری دینی حاکم بر نظام  سیاسی کشورمان را به جهانیان و مدعیان دموکراسی نشان دادند.
مرادی گفت: مردم با انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی بعنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران بر تداوم گفتمان تدبیر و امید مهر تایید زدندو به شعار های پوپولیستی و وعده سه برابر کردن یارانه جواب منفی دادند .
دبیرستاد انتخابات استان قزوین اظهار داشت: مردم در این انتخابات اثبات کردند دارای فهم وشعور سیاسی واجتماعی بالایی هستند وراه خودرا براساس این فهم وشعور اجتماعی انتخاب می نمایند.  گفتنی است در ادامه جلسه، مسائل مشکلات صنفی و آموزشی دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس از استماع نظرات و پیشنهادات حاضرین، تصمیمات مقتضی جهت پیگیری ورفع مشکلات مطرح شده اتخاذ گردید.