رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

میوه شب عید از ۲۵ اسفند در قزوین توزیع می شود


19 اسفند, 1397 - 15:07 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی استاندار قزوین خبر داد:

میوه شب عید از ۲۵ اسفند در قزوین توزیع می شود

معاون اقتصادی استاندار از توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند خبر داد و گفت : بیش از دوهزار تن میوه شامل پرتقال و سیب قرمز و سفید در استان ذخیره سازی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون اقتصادی استاندار از توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند خبر داد و گفت : بیش از دوهزار تن میوه شامل پرتقال و سیب قرمز و سفید در استان ذخیره سازی شده است . 
منوچهر حبیبی در جلسه شورای راهبردی مدیریت و توزیع میوه شب عید افزود : بیش از ۱۳۰ غرفه در سطح استان عهده دار توزیع میوه خواهند بود که برای هر غرفه یک نفر ناظر بر روند توزیع نظارت خواهد کرد . 
وی کیفیت میوه امسال را مطلوب توصیف کرد و گفت : از ظرفیت سازمان میادین میوه و تره بار نیز در توزیع میوه استفاده خواهد شد و تلاش می شود توزیع میوه تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه داشته باشد . 
معاون اقتصادی استاندار همچنین از گسترش توزیع مرغ گرم و گوشت قرمز خبر داد و افزود : با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش تقاضا ، میزان عرضه مرغ گرم و گوشت قرمز افزایش می یابد . 
وی درخصوص توزیع برنج و شکر نیز گفت : خوشبختانه هیچ مشکلی در میزان ذخیره سازی و توزیع محصولات استراتژیک نداریم و براساس نیاز مردم کالا توزیع خواهد شد .