رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برای حفظ آرمان های انقلاب باید سختی ها را تحمل کرد


21 اسفند, 1397 - 11:50 -- اداره کل روابط عمومی
زاهدی استاندار قزوین

برای حفظ آرمان های انقلاب باید سختی ها را تحمل کرد

زاهدی گفت:ما اهداف و آرمانهایی داریم که نمی توانیم از انها چشم پوشی کنیم. اما این آرمانها ممکن است هزینه های سنگینی داشته باشد. انقلاب ما ماهیت خاصی دارد که برای حفظ آن باید سختی های زیادی کشید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

عبدالمحمد زاهدی استاندار به مناسبت تاسیس بنیاد شهید با تعدادی از اعضای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دیدار و گفتگو داشت.
وی با اشاره به نقش شهدا در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی و مصایب مادران و پدران شهدا در تحمل رنج نبود فرزندانشان بیان کرد:شما اعضای بنیاد شهید، خدمتگزاران خانواده بزرگ شهدا هستید که نقش اساسی در پیروزی انقلاب و ایران داشتند.
استاندار اظهار کرد:خدماتی که ما به خانواده شهدا و ایثارگران ارایه می دهیم از سوی هر حاکمیتی در تمام جهان به این قشر اختصاص می یابد که در مقابل هنر از خود گذشتگی این قشر بزرگوار، بسیار ناچیز است.
زاهدی عنوان کرد:دیدار با خانواده شهدا این حس را القا می کند که خدمات ما در مقابل ذره ای از سختیی که مادران شهید کشیده اند بسیار ناچیز است.
وی افزود:ما اهداف و آرمانهایی داریم که نمی توانیم از انها چشم پوشی کنیم. اما این آرمانها ممکن است هزینه های سنگینی داشته باشد. انقلاب ما ماهیت خاصی دارد که برای حفظ آن باید سختی های زیادی کشید.
استاندار اضافه کرد:ما در جریان مشکلات بنیاد و ایثارگران هستیم و تلاش ما رفع این مشکلات است.
زاهدی گفت:با قشری روبرو هستیم که آسیب جدی بر آنها وارد شده و علاوه بر خدمات اجرایی از نظر عاطفی نیز ماموریتهایی دارید.