رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با فروش بخشی از اراضی شهرک مهرگان،مشکلات این ناحیه شهری مرتفع می شود


23 اسفند, 1397 - 20:36 -- اداره کل روابط عمومی
‍ معاون امور عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد

با فروش بخشی از اراضی شهرک مهرگان،مشکلات این ناحیه شهری مرتفع می شود

‍ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین رفع مشکلات زیرساختی شهرک مهرگان را ضروری خواند و گفت: هزینه های مربوط به این حوزه باید با فروش بخشی اراضی این شهرک تامین شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

"علی فرخ زاد" در نشست کمیته مسکن استان قزوین تاکید کرد: اراضی موجود شهرک مهرگان به واسطه احداث مسکن مهر دارای ارزش افزوده بالایی هستند که باید از ظرفیت های آن در جهت رفع مشکلات موجود در این شهرک اقدام کرد.

وی افزود: با توجه به معضلات این شهرک به حوزه های حوزه آب و فاضلاب ، برق و آموزش و پرورش می‌توان با واگذاری برخی از اراضی موجود در محدوده این شهرک و هزینه کرد آن در بخش‌‌های ضروری نسبت به رفع کمبودها اقدام به عمل آورد.
فرخ زاد خاطرنشان کرد: متاسفانه با هدایت فاضلاب این شهرک به اراضی پایین دست شهر شریفیه با یک معضل بحران زا روبه‌رو هستیم که با توجه به اعلام اعتبارات مورد نیاز از سوی شرکت آب و فاضلاب استان باید نسبت به رفع این مشکل اقدام کرد.

فرخزاد با اشاره به وجود پست سیار برق این شهرک،تاکید کرد: این مسئله به هیچ عنوان قابل قبول نیست و با توجه به نیاز 80 میلیارد ریالی شرکت توزیع نیروی برق استان در این رابطه، برنامه ریزی در جهت رفع این مشکل ضروری است.

وی ادامه داد: اداره کل راه و شهرسازی قزوین همچنین باید اراضی باقیمانده موجود این شهرک را با کاربری های در نظر گرفته شده به معاونت عمرانی استانداری اعلام کند.