رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ارسال مرحله اول تولیدات سطل زباله مکانیزه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا


27 اسفند, 1397 - 23:44 -- اداره کل روابط عمومی
نجفی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین خبر داد:

ارسال مرحله اول تولیدات سطل زباله مکانیزه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا

نجفی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین خبر داد:ارسال مرحله اول تولیدات سطل زباله مکانیزه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری با اعلام این خبر گفت: پیرو حضور شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس و اخذ سفارش از سایر استانهای کشور، امروز بیست و هفتم اسفندماه نود و هفت اولین مرحله از سفارش سطلهای زباله مکانیزه شهرداری طبس، ارسال گردید.
وی در ادامه افزود: سطلهای زباله مکانیزه تولیدی این شرکت تعاونی نسبت به انواع مشابه بازار از قیمت مناسبتری برخوردار هستند و برخی اصلاحات در طراحی، منجر به افزایش طول عمر آنها گردیده است.
این‌مقام‌مسئول سپس گفت: با همت و تلاش بخشدار و دهیاران بخش مرکزی بوئین زهرا، این شرکت تعاونی در عرصه تولید وارد شده و از سال آینده سود حاصل از فروش محصولات تولیدی به حساب دهیاریها واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است در بخش مرکزی بوئین زهرا تعداد ۳۶ دهیاری فعال وجود دارد و از فعالیت شرکت تعاونی دهیاریها تعداد ۱۲ شغل مستقیم برای روستائیان منطقه ایجاد شده است.