رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حمایت از رونق تولید به اشتغال پایدار منجر می شود


1 فروردين, 1398 - 21:06 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار :

حمایت از رونق تولید به اشتغال پایدار منجر می شود

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در اولین روز از سال ۹۸ با سفر به شهرستان آوج در دیدار نوروزی با حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه آوج در سخنانی بیان داشت:️با حمایت از رونق تولید به اشتغال پایدار خواهیم رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در اولین روز از سال ۹۸ با سفر به شهرستان آوج در دیدار نوروزی با حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه آوج در سخنانی بیان داشت:️ سال ۹۷ سال نفس گیر و سختی بود و دشمن با تمام قوا وارد شده بود تا مردم جشن چهل سالگی را نبینند و به تعبیر رهبر  معظم انقلاب سال ۹۷ سال پرماجرایی بود . 
وی افزود: مردم ما در سالی که گذشت بزرگی و نجابت کردند و امیدواریم در سال جدید از مشکلات و سختی ها با همدلی و انسجام و تدبیر دولتمردان عبور کنیم . 
معاون اقتصادی استاندار بیان داشت:️ امسال سال رونق تولید نامگذاری شده و باید به سمت حمایت از تولید حرکت کنیم تا اشتغال پایدار ایجاد شود . 
حبیبی گفت:️ از سرمایه گذاری در همه زمینه ها در شهرستان آوج حمایت می کنیم و زیر ساخت های لازم را فراهم خواهیم ساخت . 
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار عنوان کرد: در تلاشیم تا در اوایل سال مجموعه مدیریتی فعلی شهرستان سامان بهتری بگیرد و مشکلات مدیریتی مرتفع شود . 
وی افزود:در حوزه کشاورزی و بویژه سامانه آبیاری نوین اقدامات خوبی در سطح شهرستان در حال اجراست و در سال جدید نیز پیگیری خواهد شد .