رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عرضه میوه تنظیم بازار ادامه خواهد داشت


2 فروردين, 1398 - 21:40 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین:

عرضه میوه تنظیم بازار ادامه خواهد داشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: عرضه میوه تنظیم بازار در قزوین ادامه خواهد داشت/با متخلفین عرضه میوه در غرفه های پیش بینی شده برخورد می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین افزود: عرضه میوه با هدف تنظیم بازار  در سطح شهر قزوین ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت به همراه تعزیرات حکومتی در محل های عرضه حضور پیدا می کنند تا بر عرضه مناسب این میوه ها نظارت داشته باشند.
جانشین ستاد تتظیم بازار کالاهای اساسی قزوین با اشاره گران فروشی پرتقال و سیب در برخی واحدهای عرضه در استان،گفت: با حضور پررنگ بازرسان تعزیرات و سازمان صمت باید قاطعانه با متخلفان و گران فروشان برخورد شود.
وی اظهار داشت: به منظور پاسخ به تقاضا و کنترل بازار باید علاوه بر میوه های ذخیره شده توسط سازمان جهاد کشاورزی برای تامین 300 تن پرتقال و 200 تن سیب اقدام شود.
حبیبی با اشاره به افزایش قیمت پیاز و گوجه در بازار، تصریح کرد: این مساله با توجه به محدودیت‌های شبکه حمل و نقل کشور در ایام عید نورزو مقطعی بوده و تا چند روز آینده مشکل موجود برطرف خواهد شد.
وی اضافه کرد: با هدف کنترل قیمت ها، سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین نیز باید از فردا اقدام به توزیع گوشت و مرغ منجمد به منظور تنظیم قیمت بازار کند. 
این مسئول با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری،گفت: تنها راه نجات کشور از مشکلات فعلی رونق تولید است.