رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فعال کردن ظرفیت های گردشگری آوج،اقتصاد منطقه را شکوفا می کند


22 ارديبهشت, 1398 - 23:43 -- روابط عمومی 3
فرخ زاد معاون عمرانی استاندار

فعال کردن ظرفیت های گردشگری آوج،اقتصاد منطقه را شکوفا می کند

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر قزوین گفت: ظرفیت های گردشگری آوج کم تر شناخته شدهاست در حالی که این حوزه می تواند درآمد سرشار و اشتغال قابل توجهی را در این شهرستان ایجاد کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر قزوین گفت: ظرفیت های گردشگری آوج کم تر شناخته شدهاست در حالی که این حوزه می تواند درآمد سرشار و اشتغال قابل توجهی را در این شهرستان ایجاد کند

علی فرخزاد در بازدید از چند بنای تاریخی شهرستان آوج افزود: آوج به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی می تواند به مقصدی برای گردشگران در تابستان و هم در زمستان تبدیل شود.
وی اظهار داشت: تلاش داریم تا با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی، زیرساخت های خدماتی و رفاهی این شهرستان را برای پذیرش گردشگران توسعه ببخشیم.
این مسئول اظهار امیدواری کرد در آینده نه چندان دور با راه اندازی چندین هتل و دیگر مراکز خدماتی، آوج بتواند به مرکزی برای جذب گردشگر در استان تبدیل شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین در جریان سفر خود به آوج از امامزاده علاء الدین، امامزاده منصور و امامزاده روستای کلنجین بازدید کرد.
مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اوقاف و امور خیریه قزوین و سرپرست فرمانداری آوج در این بازدیدها معاون استاندار را همراهی می کردند.