رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت حمایت و توجه ویژه به اقشار نیازمند جامعه


18 خرداد, 1398 - 13:44 -- روابط عمومی 2
استاندار قزوین تاکید کرد:

ضرورت حمایت و توجه ویژه به اقشار نیازمند جامعه

استاندار قزوین گفت: حمایت های مادی از خانواده های نیازمند ضروری است و همه مسئولان و مدیران استان باید به اقشار ضعیف جامعه توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی روز شنبه در نشست بررسی مسکن ایتام استان قزوین که در استانداری برگزار شد، بر ضرورت حمایت های مادی از خانواده های نیازمند تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: همه مسئولان و مدیران استان باید به اقشار ضعیف جامعه توجه کنند چون این افراد بدون کمک های خیرخواهانه نمی توانند همه نیازهای خود را برآورده سازند.
وی در ادامه گفت: ساخت ۹۷ مسکن برای ایتام قزوین در دستور کار مسئولان استان قرار گرفته و هماهنگی و هم افزایی مناسبی میان دستگاه‌ها در این زمینه وجود دارد.
وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای تامین زمین در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار دارد، اظهار داشت: باید مکاتبات لازم از سوی کمیته امداد با وزارت راه و شهرسازی در این زمینه صورت گیرد تا هر چه سریعتر شاهد تامین اعتبارات لازم برای خرید زمین باشیم.
زاهدی به تولید عمده مصالح ساختمانی کشور در استان قزوین اشاره کرد و گفت: می توان از این مصالح با تخفیف زیر قیمت بازار در ساخت مسکن ایتام استفاده کرده و هزینه ساخت مسکن را در استان کاهش داد.