رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


5 خرداد, 1398 - 20:06 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک در مراسم معارفه سرپرست محیط زیست شهرستان با بیان این موضوع که در گذشته به برخی از زیرساخت‌های محیط زیستی درشهرستان آبیک کم ‌توجهی شده، اظهار کرد: کارخانه سیمان به نام آبیک است، اما عواید آن به شهرستانهای استان البرز می رسد.


5 خرداد, 1398 - 19:38 -- روابط عمومی فرم...
‍فرماندار شهرستان آبیک تصریح کرد:

‍فرماندار شهرستان آبیک در مراسم معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:درب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبیک به روی هنرمندان منتقد و همراه باز باشد،این شهرستان مهدپرورش هنرمندان صاحب سبک است.


5 خرداد, 1398 - 19:06 -- روابط عمومی فرم...

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز قدس و بزرگداشت ارتحال امام که صبح امروز با حضور مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با بیان این موضوع که دفاع از مظلومین با فطرت مردم ایران اسلامی عجین است و مراسم روز قدس بعنوان یک موضوع ارزشی در جهان انعکاس یافته و حتی کشورهای غیرمسلمان نیزازاین موضوع حمایت می کنند،تصریح کرد: روز قدس از نمادهای اصلی انقلاب اسلامی است.


5 خرداد, 1398 - 16:17 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز گفت : اصلاح سبک زندگی با کنترل فشار خون در مبتلایان به پرفشاری رابطه تنگاتنگ دارد .


5 خرداد, 1398 - 13:13 -- فرمانداری بوئین...

جلسه ویژه ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها و مسیل های شهرستان بویین‌زهرا در قالب ستاد مدیریت بحران به ریاست رحمانی فرماندار تشکیل جلسه داد.


5 خرداد, 1398 - 13:11 -- فرمانداری بوئین...
رحمانی فرماندار بویین زهرا

صبح روز جمعه ۳ خرداد، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، نخستین جلسه شورای مشورتی ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا با حضور رحمانی فرماندار، کشاورز رییس بنیاد شهید و نمایندگان جامعه ایثارگری شهرستان برگزار شد.


5 خرداد, 1398 - 13:07 -- فرمانداری بوئین...

روز جمعه ۳ خرداد ماه، جهانگیربخت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین‌زهرا با رحمانی فرماندار بویین‌زهرا دیدار کرد.


5 خرداد, 1398 - 13:06 -- فرمانداری بوئین...

یادواره شهدای روستای خونان با حضور حجت الاسلام رضوانی امام جمعه شهر بویین‌زهرا، رحمانی فرماندار ، نادری بخشدار مرکزی، سرهنگ محمدی جانشین فرماندهی سپاه و اهالی شهید پرور شهرک خونان در محل مسجد صاحب الزمان (عج) این شهرک برگزار گردید


5 خرداد, 1398 - 13:02 -- فرمانداری بوئین...

ضیافت افطار با حضور خانواده‌های محترم شهدای فاطمیون، حجت الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه معزز،  رحمانی فرماندار ،نادری بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل حسینیه سیدالشهدا برگزار شد.‌


5 خرداد, 1398 - 13:00 -- فرمانداری بوئین...
آقاعلی معاون سیاسی امنیتی فرماندار

جلسه هیات نظارت بر تشکلهای مردم نهاد شهرستان بویین‌زهرا برگزار شد.‌


5 خرداد, 1398 - 12:57 -- فرمانداری بوئین...
رحمانی فرماندار بویین زهرا

شیخ الملوکی مدیر کل هواشناسی استان قزوین با رحمانی فرماندار بویین‌زهرا دیدار کرد.


5 خرداد, 1398 - 12:55 -- فرمانداری بوئین...
رحمانی فرماندار بویین زهرا

به مناسب روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی رییس، کارکنان و مربیان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویین‌زهرا با فرماندار دیدار کردند.


5 خرداد, 1398 - 12:55 -- روابط عمومی فرم...
طاهری فرماندار تاکستان:

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ارتحال حضرت امام (ره) به ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور بخشداران تابعه و اعضای جلسه برگزار شد ‎


5 خرداد, 1398 - 12:54 -- فرمانداری بوئین...

"باشگاه پرورش اندام و بدن‌سازی آرش" شهر سگزآباد با حضور نادری بخشدار بخش مرکزی، طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان، جمعی از چهره‌های ورزشی و قهرمانان این رشته افتتاح شد.


5 خرداد, 1398 - 12:52 -- فرمانداری بوئین...

دکتر خوشنویس زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان و اعضای ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان بویین‌زهرا با علی علی رحمانی فرماندار دیدار کردند.


5 خرداد, 1398 - 12:50 -- فرمانداری بوئین...
رحمانی فرماندار بویین زهرا

در آستانه آغاز تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بویین‌زهرا به ریاست رحمانی فرماندار با حضور مدیر آموزش و پرورش، بخشداران بخش‌های مرکزی و رامند و سایر اعضای این شورا تشکیل شد. 


5 خرداد, 1398 - 12:48 -- فرمانداری بوئین...

مصطفی آقاعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بویین‌زهرا در این جلسه گفت: در طرح "بسیج ملی کنترل فشار خون  بالا" افراد بالای ۳۰ سال از ۲۷ اردیبهشت در پایگاه‌های سلامت سطح شهرها و خانه‌های بهداشت روستاها غربالگری خواهند شد. 


5 خرداد, 1398 - 12:46 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :مبارزه با پدیده اعتیاد نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و به روز، عزم ملی، برنامه ریزی مدرن و فعالیت های همه جانبه با همکاری همه دستگاههاست.


5 خرداد, 1398 - 10:54 -- روابط عمومی فرم...

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قزوین گفت :راهپیمایی روز قدس موجب تقویت اسلام و جبهه مقاومت علیه استکبار جهانی می شود.


4 خرداد, 1398 - 23:06 -- روابط عمومی فرم...
‍فرماندار شهرستان آبیک:

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه بررسی فرآیند راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی شمس آذر که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین عصر امروز در محل شرکت شمس آذر واقع در شهرستان آبیک برگزار شد، با بیان این موضوع که ‌اساس و پایه اقتصاد شهرستان آبیک بر پایه کشاورزی است و صنعت در ادامه آن شکل گرفته است تصریح کرد: راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی توجیه اقتصادی بزرگی را به همراه دارد.

صفحه‌ها