رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شیوع مواد مخدر در میان زنان نگران کننده است


23 ارديبهشت, 1398 - 14:53 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین:

شیوع مواد مخدر در میان زنان نگران کننده است

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:شیوع مواد مخدر در میان زنان نگران کننده است وبا توجه به نقشى که زنان در خانواده و تربیت فرزندان دارند ، باید به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صدیقه ربیعی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:شیوع مواد مخدر در میان زنان نگران کننده است وبا توجه به نقشى که زنان در خانواده و تربیت فرزندان دارند ، باید به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی کرد.

وی به آمارهای ارایه شده توسط نیروی انتظامی درخصوص دستگیری معتادان و فروشندگان مواد مخدر اشاره کرد و گفت: بهتر است که این آمارها برای برنامه ریزی دقیق به صورت تفکیک جنسیتی عنوان شود چون در گزارش ارایه شده، تعداد زنان و مردان معتاد و فروشنده مواد مخدر مشخص نیست.
ربیعی به کاهش سن اعتیاد در جامعه اشاره کرد و گفت: باید در این خصوص گزارشی از وضعیت سنی افراد مبتلا به اعتیاد تهیه شود چون می توان با داشتن نقاط آلوده و جرم خیز اقدامات لازم را انجام داد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین از نماینده بهزیستی خواست تا در جلسه بعدی آمار کاملی از مراجعه کنندگان زن معتاد به مراکز تحت پوشش بهزیستی تهیه و ارایه کند.