رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برندسازی در محصولات شاخص استان قزوین در اولویت قرار گیرد


27 آبان, 1398 - 15:07 -- روابط عمومی ۲
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین تاکید کرد:

برندسازی در محصولات شاخص استان قزوین در اولویت قرار گیرد

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین گفت: با برند سازی محصولات شاخص شوینده، کاشی،سرامیک و مواد غذایی می توانیم در بازارهای خارجی بیشتری حضور یافته وتولیدات قزوین را معرفی کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عیسی قبادی در دیدار با اتحایده صادرکنندگان استان قزوین که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: بخش خصوصی در قزوین ظرفیت بالایی دارد که با کمک دولت باید بتوانیم از توانمندی های استان بخوبی استفاده کنیم.
وی بیان کرد: ساختار اتحادیه صادرکنندگان یک تشکل خصوصی و غیر انتفاعی است که می تواند در شناسایی و حل مشکلات به دولت کمک کند و نگاه ما بهره گیری از این ظرفیت برای تسهیل در امور صادرکنندگان و تولیدکنندگان است.
قبادی یادآورشد: استان قزوین در بخش شوینده ها، کاشی و سرامیک، مواد غذایی توانمندی های بالایی دارد که اگر بتوانیم در زمینه های شاخص خود نسبت به برند سازی محصولات اقدام کنیم می توان در بازارهای بین المللی بیشتری حضور یافت.
سرپرست معاونت اقتصادی استان قزوین تصریح کرد: همیشه یک تولید کننده نمی تواند صادرکننده موفقی باشد لذا بهتر است در اتحادیه از حضور تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان برای پیشبرد بهتر امور استفاده کرد.
وی افزود: هماهنگی بیشتر بین سازمانهای صمت و جهاد کشاورزی برای تسهیل در امور صادرکنندگان، دقت در کیفیت محصول و مراقبت از کنترل سموم مازاد در کالاهای کشاورزی از دیگر کارهایی است که می تواند سلامت محصول صادراتی را تضمین کند.
قبادی از برگزاری جشنواره تولیدکنندگان محصول ارگانیک در تاکستان تشکر کرد و اظهارداشت: این رویکرد می تواند به تقویت تولید محصولات سالم کمک کند.
وی بیان کرد: مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی راهکار عملی در حمایت از کارآفرینان است که آن را با جدیت در استان دنبال می کنیم.