رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در کنار مردم هستیم/ گرانی را کنترل می کنیم


27 آبان, 1398 - 15:15 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین:

در کنار مردم هستیم/ گرانی را کنترل می کنیم

استاندار قزوین گفت: مردم اطمینان داشته باشند درکنارشان هستیم وبا کنترل بازار ونظارت بر قیمتها نمی گذاریم اجرای طرح سوخت به افراد کم درآمد آسیب برساند و فشار اقتصادی بر آنها بیشتر شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور به عنوان نماینده عالی دولت در استان در خصوص حوادث اخیر در کشور و آرامش حاکم بر استان قزوین اظهارداشت: در استان قزوین با تدبیر شورای تامین و اطلاع رسانی که بدرستی شکل گرفت و حضور بموقع نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی توانستیم مسائل را مدیریت کرده و این روزها را بدون حادثه سپری کنیم.
وی بیان کرد: در روز اول افزایش قیمت بنزین شاهد شکل گیری تجمع های کوچکی در شهر قزوین بودیم که خوشبختانه با تدبیر صورت گرفته و درایت و فهم مردم شاهد هیچ حادثه ناگواری نبودیم.
استاندار قزوین یادآور شد: امروز ضمن سپاس از مردم فهیم استان که با درک حساسیت شرایط کشور با موضوع افزایش قیمت بنزین برخورد منطقی و آگاهانه داشتند و برای همراهی دولت در اجرای این طرح مهم اقتصادی از حرکت های غیر قانونی پرهیز کردند قدردانی می کنیم و اعلام می کنیم که خوشبختانه در استان هیچ مشکلی نداشته ایم.
جمالی پور افزود: البته ضد انقلاب خیلی تلاش کرد استان قزوین را نیز را به یک جولانگاه برای تخریب و رفتارهای غیراخلاقی تبدیل کند اما هوشیاری مردم و اعتمادشان به مسئولان و حضور بموقع دستگاه های امنیتی و نظامی موجب آرامش و امنیت کامل استان شد.
اسنتاندار قزوین تصریح کرد: تجمعاتی که در قزوین شکل گرفت در راستای بیان برخی از اعتراضات به نگرانی در خصوص افزایش قیمت سایر کالاها بود که با شنیدن اعتراضات توسط مسئولان اقناع لازم صورت گرفت و ما هم از روز اول در بین مردم حضور یافتیم و به مردم توضیح دادیم شرایط چیست تا همراه دولت شوند.
وی در خصوص اعتراض برخی رانندگان عمومی هم گفت: با این افراد هم صحبت کردیم و اطمینان دادیم که حمایت لازم صورت خواهد گرفت و تلاش می کنیم ضمن تشدید نظارتها و کنترل سایر اقلام اجازه ندهیم به مردم فشار اقتصادی بیشتری وارد شود.
جمالی پور افزود: یکی از راه های موفقیت کشور ارتباط مستقیم مردم و مسئولان است و در استان این ارتباط عمیق است و با اطمینان اعلام می کنیم که دسترسی مردم به مسئولان استان از جمله استاندار و معاونان بسیار راحت است و آماده ایم با مردم گفتگو کرده و شرایط را ترسیم کنیم و هر جا لازم بود مردم را حمایت کنیم تا دغدغه ای نداشته باشند.
وی اظهارداشت: امیدواریم دولت هم با اجرای درست این طرح و پرداخت یارانه هایی که رئیس جمهور قول داده اند این اعتماد مردم را افزایش دهیم تا بتوانیم در مسیر توسعه کشور گام برداریم.
جمالی پور اظهارداشت: هم مقام معظم رهبری و هم رئیس جمهور فرمودند و یکی از دستورات مهم وزیر کشور هم کنترل بازار و نظارت بر قیمت کالاهاست و این امر از اوایل حضورم در استان در دستور کار بوده و با اجرای طرح سوخت بصورت جدی به مدیر سازمان صنعت تاکید کرده ایم با شدت در برابر هر گونه افزایش قیمت اقلام دیگر را بگیرند تا مردم دغدغه نداشته باشند.
وی بیان کرد: به مردم قول داده ایم با هر گونه افزایش قیمت برخورد خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد در این اقدام اقتصادی دولت کسی سوء استفاده کند و بازار را تحت تاثیر قرار دهد و به معیشت مردم آسیب بزند.
جمالی پور افزود: به مردم این اطمینان را می دهیم که در کنارشان هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی از اجرای این طرح که در دراز مدت به نفع نظام و دولت و مردم خواهد بود سوء استفاده کند.