رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

صحت انتخابات ۲ حوزه انتخابیه استان قزوین تایید شد


14 اسفند, 1398 - 11:27 -- روابط عمومی2
رییس ستاد انتخابات استان قزوین:

صحت انتخابات ۲ حوزه انتخابیه استان قزوین تایید شد

رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: شورای نگهبان، صحت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و بویین زهرا و آوج را تایید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی رییس ستاد انتخابات استان افزود: بعد از پایان فرایند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان و شمارش آرا، فاطمه محمدبیگی و لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و روح الله عباسپور در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج حائز اکثریت آرا شده بودند که توسط شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه تاکستان هم رجب رحمانی بیشترین آرای این دوره از انتخابات را کسب کرد که شورای نگهبان هم اکنون در حال بررسی برای تایید صحت برگزاری انتخابات این حوزه است.

حبیبی گفت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۳۹ نامزد از حوزه‌های انتخابیه استان قزوین تایید صلاحیت شده بودند که با انصراف ۵۲ نفر، ۸۷ نفر بخت خود را برای کسب رای از مردم و حضور در خانه ملت محک زدند.

وی ضمن تشکر از عوامل هیات اجرایی، نظارت، بازرسی و محافظان در این انتخابات، گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بیش از ۲ هزار خودرو و ۲۰ هزار نفر ساماندهی شده بودند و بزرگترین رویداد سیاسی استان با مشارکت مردم به نحو مطلوبی برگزار شد.