رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین: همه برای ایجاد یک شور بزرگ در عرصه انتخابات تلاش کنند


23 اسفند, 1399 - 13:16 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین: همه برای ایجاد یک شور بزرگ در عرصه انتخابات تلاش کنند

استاندار قزوین گفت:انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ بسیار برای کشور سرنوشت ساز است و باید همه برای رقم خوردن یک شور بزرگ در این عرصه تلاش کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور با بیان این مطلب، افزود: این انتخابات می‌تواند شرایط جدیدی را برای کشور در مدیریت و عبور از مشکلات پدید بیاورد.
وی با بیان اینکه انتخابات ۱۴۰۰ برای مردم و کشور بسیار مهم است، افزود: اگر این انتخابات با شور، مشارکت حداکثری و اجماع بزرگ برگزار شود می‌تواند خیلی از چالش‌های کشور را رفع کند.
جمالی پور گفت: ما باید تلاش کنیم تا اجماع بزرگی در این زمینه در استان شکل بگیرد که مقام معظم رهبری بارها به این موضوع به عنوان یک تکلیف اشاره کرده اند.
وی افزود: همه باید بکوشیم در سال ۱۴۰۰ در هر مقام و مسوولیتی که هستیم با برنامه ریزی وحدت بخش و منسجم برای امیدبخشی به جامعه و تقویت امید به آینده قدم برداریم.
استاندار قزوین گفت: این موضوع برای کشور و مردم بسیار مهم است چون دشمنان ملت بر ناامید کردن مردم دلبسته اند و با بزرگ کردن ضعف‌های مسوولان به دنبال تحقق اهداف شوم خود هستند.
جمالی پور گفت: اگر ما با امیدبخشی به مردم، تلاش شبانه روزی و امیدآفرینی در جامعه حرکت کنیم آینده بهتری برای کشور رقم خواهد خورد.
وی خاطر نشان کرد: در این کشور همه عناصر همچون یک زنجیره به هم پیوسته اند و اثر یک مشکل در جای دیگر هم نمایان می‌شود بنابراین باید از همه ظرفیت‌های داخل کشور برای تقویت امید در جامعه و حل مشکلات استفاده کنیم.
وی افزود: هرچقدر در درون یک جامعه انسجام محکمتری وجود داشته باشد ظرفیت‌ها به سرعت به هم پیوسته تر می‌شود و معضلات کاهش می‌یابد.