رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۹۱ نفر از داوطلبان شورای شهر در استان قزوین ثبت نام کردند


23 اسفند, 1399 - 14:15 -- روابط عمومی2
رییس ستاد انتخابات استان قزوین:

۹۱ نفر از داوطلبان شورای شهر در استان قزوین ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت : طی سه روز گذشته از ثبت نام داوطلبان انتخابات ۱۴۰۰ شورای اسلامی شهر ۹۱ نفر ثبت نام کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی با اعلام این مطلب افزود: از میان ثبت نام شدگان تعداد ۸۸ نفر مرد و ۳ نفر نیز زن هستند ، بعبارتی ۹۶ درصد را مردان و ۴ درصد را زنان تشکیل می دهند.

به گفته وی ۴۷ داوطلب به صورت غیر حضوری و الکترونیکی و ۴۴ نفر نیز به صورت حضوری ثبت نام خود را انجام دادند.

حبیبی یادآورشدد: داوطلبان عضویت در ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهرهای استان قزوین می‌توانند فرایند ثبت نام خود را به روش های نرم‌افزار موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور)، نسخه دسکتاپ (رایانه) و دفاتر پیشخوان دولت انجام دهند.

به گفته حبیبی پس از مرحله ثبت نام اولیه، داوطلبان شوراهای اسلامی شهر به منظور ثبت نام نهایی با ارائه کد رهگیری و تاییدیه ثبت نام به فرمانداری شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.

معاون استاندار قزوین گفت:  خوشبختانه شرایط برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در ۲۸ خردادماه سال آینده در سطح این استان با مشارکت حداکثری فراهم است و اگر فردی به هر دلیل علاقه مند بود حضوری ثبت نام کند، ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکند و در همین روزهای اول انجام دهد.

وی افزود: در انتخابات پیش رو باید علاوه بر مدیریت فرآیند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، شرایط کرونایی را نیز مدیریت کنیم.

حبیبی  خاطرنشان کرد: در انتخابات سال آینده یک هزار و ۲۷۷ شعبه اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۶۶ شعبه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان قزوین پیش بینی شده است.