رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رییس ستاد انتخابات استان قزوین: ۲۵ هزار نفر در قزوین برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را برعهده دارند


26 اسفند, 1399 - 16:03 -- روابط عمومی2

رییس ستاد انتخابات استان قزوین: ۲۵ هزار نفر در قزوین برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را برعهده دارند

رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: ۲۵ هزار نفر از عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی در انتخابات ۱۴۰۰ در استان قزوین مشارکت خواهند کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در نشست ستاد هماهنگی کمیته های انتخابات استان که در استانداری قزوین برگزار شد، انتخابات را یک تکلیف و مایه آبروی نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود:  امنیت کشور با انتخابات گره خورده است و باید این رویداد عظیم سیاسی عزتمندانه در کشور برگزار شود.
وی با اشاره به تشکیل هیات های اجرایی در شهرستان ها، اظهار داشت: هم اکنون ۲۵۷ نفر از معتمدان که مستقل، متعهد و بدون گرایش سیاسی و حزبی هستند در برگزاری انتخابات مشارکت دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تاکید کرد و افزود: انتخابات شورای شهر و روستا از گستردگی و اهمیت خاصی برخوردار است و باید برنامه ریزی مناسبی برای مشارکت حداکثری کاندیداها فراهم شود. 
حبیبی تاکید کرد : دهیاران، بخشداران و فرمانداران موظفند در روزهای باقی مانده تا پایان ثبت نام شوراهای شهر و روستا، اطلاع‌رسانی‌های لازم را برای آگاهی مردم از روند ثبت‌نام و حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا انجام دهند.
وی با اشاره به ثبت نام ۲۳۰ نفر در انتخابات ششمین دوره شورای های اسلامی شهر در سطح استان، اضافه کرد: خوشبختانه شیب ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا از روز گذشته صعودی شده است و امیدواریم شور و نشاط بیشتری در استان ایجاد شود.
رییس ستاد انتخابات استان قزوین به کاندیداهای شوراهای شهر و روستا توصیه کرد: ثبت نام خود را به ساعات و روز پایانی موکول نکنند و از داوطلبان خواست بیشتر از طریق روش‌های غیر حضوری ثبت نام خود را انجام دهند.
حبیبی با بیان اینکه ۱۸ نفر از داوطلبان ثبت نام کننده، خانم هستند، افزود: ۲۶ اسفند آخرین مهلت ثبت نام انتخابات شوراهای شهر است و به نظر می‌رسد زمان ثبت نام تمدید نشود و ثبت نام از داوطلبان شوراهای روستاها از ۱۶ فرودین آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه ۹۵ درصد انتخابات در استان به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، افزود: به منظور پیشگیری از هر گونه اختلال در شبکه اینترنت از امروز هر گونه حفاری و فعالیت عمرانی از سوی دستگاه‌های خدمات رسان در سطح شهر ممنوع است و در صورت لزوم باید هماهنگی با ستاد انتخابات صورت گیرد.